Jmenuji se Olga Hlaváčová

 

oldanna 1900Fotografovat jsem začala v době, kdy se mi narodily mé děti. Začínala jsem s newborn focením, ale maminky se mi začaly vracet i s většími dětmi, proto jsem se začala věnovat také rodinné fotografii. Jelikož jsem sama maminkou dvou dětí, není pro mě problém manipulace s novorozencem ani komunikace s většími dětmi. Nabízím focení newborn fotek jak v ateliérovém stylu, tedy v bedýnkách, košících atd., tak také tzv. lifestyle focení, tedy focení v pohodlí Vašeho domova.

Tyto fotky bývají přirozenější, miminko nemusí cestovat do neznámého prostředí, je uvolněné a pro všechny zúčastněné je právě tento styl focení příjemným zážitkem. Rodinné focení může probíhat buď v exteriéru, kdy vyfotíme fotky např. při procházce v přírodě nebo také u Vás doma.

Vždy přistupuji ke klientům individuálně a snažím se vyjít jejich požadavkům co možná nejvíce vstříc. Dále se zaměřuji na focení žen ať už ve stylu glamoure, boudoire nebo klasické portrétní focení. Je mi velmi blízký boho styl, proto budu ráda, když budeme moci společně vytvořit fotky v tomto stylu. Budu se těšit na případné setkání při společném focení.